GLENMAVIS TRAFFIC MANAGEMENT LTD
Registro kodas: SC453478
AktyvusJKFinansiniai rodikliai
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Nuosavas kapitalas | 600 | 400 | 400 | 400 | |
| Įsipareigojimai | 273 303 | 210 565 | 293 960 | 253 837 | |
| Turtas iš viso | 1 949 697 | 1 756 879 | 2 002 058 | 2 268 521 |
Finansiniai rodikliai
2025(—)
Balansas
Turtas iš viso2 268 521 €
Ilgalaikis turtas—
Trumpalaikis turtas—
Nuosavas kapitalas400 €
Įsipareigojimai253 837 €
2024(—)
Balansas
Turtas iš viso2 002 058 €
Ilgalaikis turtas—
Trumpalaikis turtas—
Nuosavas kapitalas400 €
Įsipareigojimai293 960 €
2023(—)
Balansas
Turtas iš viso1 756 879 €
Ilgalaikis turtas—
Trumpalaikis turtas—
Nuosavas kapitalas400 €
Įsipareigojimai210 565 €
2022(—)
Balansas
Turtas iš viso1 949 697 €
Ilgalaikis turtas—
Trumpalaikis turtas—
Nuosavas kapitalas600 €
Įsipareigojimai273 303 €
2021(—)
Balansas
Turtas iš viso1 683 132 €
Ilgalaikis turtas—
Trumpalaikis turtas—
Nuosavas kapitalas600 €
Įsipareigojimai109 785 €
2020(—)
Balansas
Turtas iš viso1 675 172 €
Ilgalaikis turtas—
Trumpalaikis turtas—
Nuosavas kapitalas600 €
Įsipareigojimai176 738 €
2019(—)
Balansas
Turtas iš viso2 047 000 €
Ilgalaikis turtas—
Trumpalaikis turtas—
Nuosavas kapitalas600 €
Įsipareigojimai210 666 €
Šaltinis: Companies House