RESPONSE BUILDING MAINTENANCE SERVICES (SCOTLAND) LIMITED
Registro kodas: SC161832
AktyvusJKFinansiniai rodikliai
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Nuosavas kapitalas | 30 003 | 30 003 | 30 003 | 30 003 | |
| Įsipareigojimai | 1 442 326 | 2 001 318 | 2 290 262 | 2 116 188 | |
| Turtas iš viso | 1 337 275 | 1 787 739 | 1 479 671 | 1 522 976 |
Finansiniai rodikliai
2025(—)
Balansas
Turtas iš viso1 522 976 €
Ilgalaikis turtas—
Trumpalaikis turtas—
Nuosavas kapitalas30 003 €
Įsipareigojimai2 116 188 €
2024(—)
Balansas
Turtas iš viso1 479 671 €
Ilgalaikis turtas—
Trumpalaikis turtas—
Nuosavas kapitalas30 003 €
Įsipareigojimai2 290 262 €
2023(—)
Balansas
Turtas iš viso1 787 739 €
Ilgalaikis turtas—
Trumpalaikis turtas—
Nuosavas kapitalas30 003 €
Įsipareigojimai2 001 318 €
2022(—)
Balansas
Turtas iš viso1 337 275 €
Ilgalaikis turtas—
Trumpalaikis turtas—
Nuosavas kapitalas30 003 €
Įsipareigojimai1 442 326 €
2021(—)
Balansas
Turtas iš viso1 756 541 €
Ilgalaikis turtas—
Trumpalaikis turtas—
Nuosavas kapitalas30 003 €
Įsipareigojimai1 447 421 €
2020(—)
Balansas
Turtas iš viso1 301 054 €
Ilgalaikis turtas—
Trumpalaikis turtas—
Nuosavas kapitalas30 003 €
Įsipareigojimai120 128 €
Šaltinis: Companies House